«Аграрна партія» визначилася з кандидатом в президенти

Аграрна партія визначилася з кандидатом в президенти і закликала об’єднатися проти реваншу проросійських сил.

Так, згідно з рішенням з’їзду, в наступних президентських виборах 2019 візьме участь лідер АПУ Віталій Скоцик.

Про це повідомляє прес-служба партії за підсумками XV чергового з’їзд АПУ «Не допустимо реваншу прокремлівських сил на виборах 2019».

За інформацією прес-служби, партійці зібралися 21 жовтня в столичному Палаці спорту. За результатами з’їзду також було затверджено низку важливих документів і внесені зміни до керівних органів партії.

Президент країни-агресора Володимир Путін вже прямо заявляє, що буде налагоджувати відносини з Україною тільки тоді, коли дочекається результатів виборів, а в цей час в Україні готують плацдарм для реваншу – скуповують і здійснюють рейдерство політичних сил. Аграрна партія як єдина в Україні незалежна, демократична політсила першою потрапила під удар…,
– заявив лідер АПУ Віталій Скоцик.

За результатами з’їзду також було затверджено звернення до іноземних посольств і політичним партнерам (всього до 50 політичних сил) про допомогу і підтримку в боротьбі з прокремлівськими політичними силами, які намагаються взяти реванш на наступних виборах 2019 року.

На з’їзді також було прийнято кілька важливих документів, зокрема, змінено статут партії – в документ внесено положення про імпічмент голови партії.

2018-10-23T14:42:43+03:00 23.10.2018|Президент|

Об авторе:

Оставить комментарий