Встановлені всі замовники та організатори вбивства Гандзюк, – Луценко

Слідство встановило усіх замовників та організаторів вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк. Відомий також мотив цього злочину.

Про це в інтерв’ю одному з українських телеканалів розповів генпрокурор України Юрій Луценко.

Наразі ми встановили всіх, хто замовив та організував вбивство Катерини Гандзюк, – заявив Луценко.

Він наголосив також, що слідство вже знайшло головну версію та мотив вбивства.

«Мотив цього злочину – активність Гандзюк проти однієї із крупних корупційних схем місцевої влади», – сказав генеральний прокурор.

Він також нагадав про вручену підозру колишньому помічнику депутата від «Блоку Петра Порошенка» Миколи Паламарчука – Ігоря та зазначив, що генеральна прокуратура також найближчим часом оголосить ще низку підозр.

Також Луценко пригадав, як відвідував Катерину Гандзюк у лікарні через декілька днів після нападу.

«Я пересвідчився у висоті її антикорупційного запалу. Саме тому вона стала жертвою», – наголосив він.

Нагадаємо, Катерина Гандзюк померла 4 листопада у Київському опіковому центрі. Офіційна експертиза встановила – у дівчини відмовили всі органи, адже хімічними опіками було уражено третину тіла. Напали на неї у липні в Херсоні, за цей час дівчина пережила 11 операцій.

Так, у Херсоні через недовіру родичів активістки до ходу слідства скликали Тимчасову слідчу комісію. Родичі та друзі Катерини переконані, що її замовили високопосадовці через її антикорупційну діяльність та перешкоджання схемам вивозу лісу з Херсонської області.

джерело

2018-12-04T10:16:24+03:00 04.12.2018|Персона|

Об авторе:

Оставить комментарий