В Україні розкрили секрет президентських рейтингів Зеленського і Вакарчука

Артисти Володимир Зеленський та Святослав Вакарчук мають високі рейтинги перед президентськими виборами через те, що вони відповідають модним політичним вимогам.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів військовий експерт і блогер Олексій Арестович.

“Завдяки медіа політика перетворилася на публічне мистецтво і відійшла від вирішення реальних проблем, від дискусій. З людьми неможливо розмовляти спокійно та виважено про серйозні проблеми: слід максимально спрощувати до рівня найпростішого. Це перший крок до популізму. Другий – слід висувати людей, які будуть яскраво та переконливо виступати, а не тих, хто вирішує проблеми”, – вважає експерт.

Арестович зазначив, що в Україні серйозні люди потрапили в залежність від шоуменів – у режимі «прямої демократії» шоумени починали обмінювати клоунаду на серйозні посади та величезні гроші.

“Тепер у суспільстві заблоковані всі серйозні дискусії. Якщо політик наважиться показати реальну картину світу, за нього не тільки не проголосують: його застрелять або на вила піднімуть – адже стільки протиріч спливе”, – додав він.

На думку експерта, Зеленський має високі рейтинги завдяки своїм шоу- «95 квартал» дуже популярний у народі. У «Слузі народу» два роки впроваджували думку, що Зеленський – майбутній президент.

У Вакарчука також прекрасний бекграунд: співак-улюбленець двох поколінь, син ректора, кандидат наук, вивчав демократію у США і всенародний герой.

“Ось і секрет. А що в підсумку? Зеленський оббрехав Кадирова, а потім публічно вибачався. Чи хочемо ми мати президента, який вибачається – навіть не перед президентом сусідньої держави, а перед одним з регіональних сатрапів? Ну а Вакарчук – артист, у нього збудження перетворюється на гальмування. З нашими реаліями в нього просто з’їде дах”, – додав Арестович.

джерело

2019-01-12T13:25:24+03:00 12.01.2019|Персона|

Об авторе:

Оставить комментарий