«Полковник» Гриценко причетний до масштабних оборудок з землею міноборони

Анатолій Гриценко на посаді міністра оборони причетний до масштабного розкрадання земель Міністерства оборони України.

Про це повідомив на засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо фактів розкрадання в Збройних силах України її голова народний депутат Іван Вінник.

«Закінчити доповідь по Анатолію Гриценку я хотів би питанням землі. У нас купа документів: і по Одеській області, де в рекреаційних зонах передавалася земля безкоштовно.

Ну якщо цитувати текстом листа за підписом Анатолія Гриценка: Міністерство оборони дає згоду на припинення права користування земельною ділянкою загальною площею 9 га, 0,48 га, 24 га у місті Києві…

І таких питань вистачає – Конча-Заспа, «Оста Плюс» кейс, який ми з вами розглядали – безкоштовно відмовитись від права користування землею Міністерством орони, передати її органам місцевого самоврядування, самоврядування передає забудовнику.

Забудовник гарантує через інвестиційні відносини передати якісь квартири, як правило, не відповідають вартості землі. І дуже часто були такі випадки, коли умовно квартири у Києві через умовний коефіцієнт мінялись на квартири у Решетилівці Полтавської області і таким чином закривались інвестиційні зобов’язання перед Міноборони. І таких випадків безліч«, — розповів Вінник, продемонструвавши документи.

20 лютого тимчасова слідча комісія повідомила, що кандидат у президенти Анатолій Гриценко відмовився брати участь у засіданні ТСК щодо фактів розкрадання у ЗСУ за минулі роки. Натомість кандидат заявив про готовність відповісти на всі питання у письмовій формі.

Зазначемо, що Гриценка було офіційно запрошено до комісії публічно, а також листом.

«Ми отримали відповідь від Анатолія Степановича Гриценка, у якій він повідомляє, що не збирається брати участь в роботі комісії. На його думку це не є важливим питанням. Хоча, незрозуміло, якщо людина претендує на посаду верховного головнокомандувача країни, його мусить турбувати стан армії«, — сказав Вінник.

Він також зауважив, що Гриценко поінформував ТСК, що готовий письмово відповісти на всі питання.

«Комісія скористається такою можливістю і напише письмові запити й будемо чекати від Гриценка розгорнуті відповіді, які обов’язково будуть оприлюднені«, — наголосив депутат.

Можна зробити припущення що більше цікавить Анатолія Гриценка — стан армії чи можливість дерибанити землю. Будемо чекати відповіді і сподіваємось що вона буде до 31 березня 2019 року.

2019-02-21T11:02:42+03:00 21.02.2019|Избранное, Персона|

Об авторе:

Оставить комментарий