Тимошенко через поширення неправди ризикує втратити рукопотисненність в ЄС – політолог

Кандидат в президенти Юлія Тимошенко ризикує втратити рукопотисненність у Європейському Союзі через поширення неправдивої інформації.

Про це в ефірі «Прямого» заявив політолог Володимир Цибулько.

«Фініш президентських перегонів примушує декого включати надможливості та найбрудніші методи у боротьбі з конкурентами. Тому й вдаються до поширення неправдивої інформації. Мені здається, що з таким багажем вибори не виграються. Це своєрідний психоз. Якщо ЄС повинен давати свої роз’яснення, це означає, що вона (Тимошенко – ред.) ризикує втратити рукопотисненність в ЄС», — заявив він.

Європейське бюро з питань протидії зловживанням та шахрайству (OLAF) спростувало заяву Юлії Тимошенко про те, що проти президента України Петра Порошенка було розпочато антикорупційне розслідування.

Раніше на Рівненщині затримали учасника мережі з підкупу виборців на користь «кандидата Ю» з 2,5 млн грн.

Як заявив Віктор Уколов, технічні кандидати, зокрема від Тимошенко, отримують гроші за участь у виборах, що дає підстави говорити про підкуп претендентів на пост глави держави.

Також правоохоронними органами було викрито масштабну загальнодержавну піраміду підкупу виборців на користь Юлії Тимошенко, у створенні якої були задіяні російські куратори.

Нагадаємо, Олександр Палій в ефірі «Прямого» розповів, що у спробі підкупу кандидата в президента Юрія Тимошенка прослідковується пряма зацікавленість лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

Раніше «Прямий» повідомляв, що Генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав суми, які російські політтехнологи планували витратити на перемогу Тимошенко.

джерело

2019-03-25T13:45:30+03:00 25.03.2019|Персона|

Об авторе:

Оставить комментарий