Вакарчук зібрався брати участь у парламентських виборах і навіть знайшов главу штабу

Поки що підтримку умовної «партії Вакарчука» оцінюють невисоко.

За непідтвердженою інформацією лідер групи «Океан Ельзи»

Святослав Вакарчук готується брати участь у парламентських виборах і вже сформував свій штаб.

Про це пише журнал НВ в статті Люди, які змінять Раду.

Стверджується, що штаб очолила екс-заступниця міністра економіки Юлія Клименко, а розташований він поруч із передвиборчим штабом прем’єр-міністра Володимира Гройсмана – у бізнес-центрі Horizon. Ще нещодавно там був офіс Вакарчука.

Зазначається, що ані Клименко, ані прес-служба Вакарчука не дали коментарів з цього приводу. Раніше сам Вакарчук лише

спростував чутки, що він нібито стане першим номером в оновленому списку Блоку Петра Порошенка.

За даними одразу кількох джерел видання, музикант веде переговори з лідерами думок – відомими медіаперсонами – аби ті увійшли в його політсилу. Втім, поки що Київський міжнародний інститут соціології невисоко оцінює підтримку умовної «партії Вакарчука» – всього лише на рівні 1,5%.

Припускається, що цей рейтинг може вирости за рахунок частини електорату президента Петра Порошенка і лідера Громадянської позиції Анатолія Гриценка. Таку думку висловив директор Інституту досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик. Нинішній рейтинг БПП — 13,9%, а Громадянської позиції Гриценка — 5,1%. Водночас поживитися виборцями обох партій Вакарчуку буде досить складно – він розчарував частину своїх прихильників відмовою від участі в президентських перегонах.

Окрім цього, на входження в парламентський список Вакарчука нібито сподівається невеликий політпроект Дій з нами, який організували депутати-єврооптимісти Мустафа Найєм, Олексій Мушак та Світлана Заліщук, а також один з творців Нацполіції — Сергій Блажевич.

Як сказав журналу один з учасників групи Дій: «Ми не налаштовані йти на парламентські вибори самостійно, тому що не пройдемо». Тобто група збирається дочекатися, доки Вакарчук оголосить про похід на вибори, і отримати місця в його списку.

Про наміри Вакарчука йти на парламентські вибори повідомляють також Факти ICTV із посиланням на власні джерела. Там стверджують, що співак нарешті оголосить про свої наміри 16 травня, а також представить свою команду. Втім, місце і час зустрічі поки невідомі.

джерело

2019-05-09T09:26:17+03:00 09.05.2019|Персона|

Об авторе:

Оставить комментарий