Фракція «Слуга народа» напередодні великого «шухера»

На вечірньому засіданні фракції у середу депутати-мажоритарники отримали великий наганяй за те, що не голосували за «судову реформу від Зеленського», повідомляє Телеграм-канал Путч.

А таких назбиралося аж 18 (4 – утрималися, 14 – не голосували).

Якби не позафракційні, зокрема, «гуманітарна допомога» від Віктора Балоги, які докинули 17 голосів «За», то закон не пройшов би взагалі. Адже у СН лише 219 «зелених кнопочок» 

Показово, що раніше саме ця внутрішньофракційна опозиція не голосувала і за скасування депутатської недоторканності. Мова йде про мажоритарників, які орієнтуються на Олександра Дубинського, якого Борис Філатов назвав «говорящей жопой Коломойского». 

Ще один такий демарш і групу  Ігоря Коломойського на чолі з його «дупою», пообіцяли з почестями відправити у далеку пішу еротичну подорож. Шантаж Коломойського вже набрид і на Банковій і на Грушевського. 

Ігор Валерійович через свої ручних депутатів намагається продемонструвати, що у нього в руках «золота акція» і з ним потрібно рахуватися. За свої послуги він готовий взяти акціями, преференціями, ПриватБанком або ж посадими. Якщо з першими двома пунктами — все ОК! То з іншими — поки ніяк. Схоже, «у Зеленського» дійшли висновку, що олігарх їм обходиться  надто дорого, а його апетити лише зростають. Тому вирішили «золоту акцію» Коломойського обезсцінити за рахунок Віктора Балоги та групи мажоритарників. З ним «Слузі народу» домовитися виявилося набагато дешевше. Тепер Ігор Валерійович думає як не профукати все.

джерело

2019-10-18T08:26:10+03:00 18.10.2019|Персона|

Об авторе:

Оставить комментарий