Малоймовірно, що ВР внесе зміни до Конституції в частині децентралізації до місцевих виборів

Зміни до Конституції України в частині децентралізації навряд чи буде внесено до місцевих виборів у жовтні, вважає голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

«Такий закон малоймовірно, що буде ухвалено (до місцевих виборів 25 жовтня 2020 року — ІФ), тому що там зміни до Конституції… Для того щоб він набув чинності його треба було розглянути на цій сесії — 226 голосів і на наступній сесії – ухвалити 300 голосами. Я не впевнений, що ми на цій сесії встигнемо це зробити», — сказав Разумков в інтерв’ю «UA: Українське радіо», оприлюдненому в середу.

Він нагадав, що президент відкликав свій законопроект про зміни до Конституції в частині децентралізації, а «іншого законопроекту не надходило до Верховної Ради».

Відповідаючи на запитання, коли парламент може ухвалити президентський законопроект щодо внесення змін до закону про судоустрій і статус суддів, Разумков сказав, що не впевнений у термінах.

«Він визнаний як невідкладний… Наступного тижня я не впевнений, що він зможе потрапити до порядку денного, але подивимося, в першому читанні можливо», — припустив він.

Як повідомлялося, законопроект №3711 щодо внесення змін до закону «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів про діяльність Верховного Суду та органів суддівського управління зареєстрований у парламенті в понеділок.

джерело

2020-06-24T12:23:08+03:00 24.06.2020|ВРУ|

Об авторе:

Оставить комментарий